השקעות בנדלן

הבונוס הגדול ביותר של השקעות נדל"ן הוא תזרים המזומנים (הכנסה חודשית) שמשקיעים יכולים לייצר מנכסים להשכרה לכיסוי הוצאותיהם. חבר משקיע טוב בשם סקוט עשה זאת בעצמו: "קניתי נכס להשקעה לפני זמן מה כשהיו לי ילדים. הבינה המלאכותית שלי רצתה לרכוש את הנכס כשהגיעו לגיל 18, ואז אחזיר את הנכס למחזר כדי שאוכל להחזיר אותו בחזרה לטווח הארוך.

החיסרון

הוא ש- REITs פגיעים להיפוך שוק והחיסרון גרוע יותר מכיוון ש- 90% מהרווחים שלהם מגיעים ממשקיעים, מה שמגביל את יכולתם לגדול ולהשקיע בנדל"ן נוסף. REITS כן לא מציעים את אותו דיבידנד כמו החוב, מכיוון שהם משקיעים את הכסף כהלוואות למשקיעים לרכישת נדל"ן.

משקיעי נדל"ן משתמשים בנכסים שלהם

כדי לייצר הכנסה משכר דירה בזמן שהם ממתינים להזדמנות המושלמת למכור, וזה אפשרי לבנות תוכנית השקעה חזקה על ידי תשלום רק חלק קטן מהערך הכולל של נכס מראש. המשקיעים יכולים לרכוש נכסים פשוטים שהם יכולים לשכור, לרכוש צמרות מתקנים בשיטות BRRRR, או למחזר חלק ניכר מהמקדמה שלהם t o למחזר הלוואות נדל"ן להשקעה.

השקעה ב- REITs יכולה להיות דרך קלה להרטב כמשקיע חדש

במיוחד אם לא חסכת הרבה כסף, לא רוצה לנהל נכס או שאתה עצבני להשקיע את כל החסכונות שלך נכס. בעת השקעה בנדל"ן, גוון את השקעותיך כך שלא תוכל להסתמך על שיעורי החיסכון המתהווים שהבנקים משלמים היום או לסכן את כספך בבורסה שיכולה להתרסק תוך זמן קצר, כפי שכולנו יודעים.

הון ריאליטי הינו סוג ה- REIT הנפוץ ביותר המאפשר למשקיעים לאחד את כספם למימון רכישה

פיתוח וניהול נדל"ן. רוב המשקיעים מתחילים ב- REIT הון ומשקיעים בנדל"ן מניב. חברות הון REIT הן מסורתיות בכך שהן מייצגות בעלות על נדל"ן, בעוד ש- REITs למשכנתאות מספקות מימון נדל"ן, ואלו העוסקות בניירות ערך בגיבוי משכנתא (MBS) מתמקדות בהכנסות ממימון משכנתאות, ולא בנדל"ן.

נאמנות להשקעות נדל"ן (REIT)

היא חברה שמחזיקה ומפעילה נדל"ן מניב על ידי איגום הון מקבוצת משקיעים גדולה. קרנות REIT נוצרות כתאגידים או נאמנויות שמשתמשות בכספי המשקיעים לרכישת ותפעול נכסי הכנסה. REITS מהווים אופציה מצוינת למשקיעים בפעם הראשונה מכיוון שאינם קשורים לרכישה או ניהול נכסים.

בהשוואה לסוגי השקעות נדל"ן שהוזכרו לעיל

REITs מאפשרות למשקיעים להיכנס לפיתוחים שאינם למגורים כגון קניונים ובנייני משרדים שאולי לא ישימים למשקיע אחד. שותפויות נדל"ן מוגבלות (RELP) מציעות למשקיעים תיק מגוון של השקעות נדל"ן – ומאפשרים לך למזג את הקרן שלך עם משקיעים אחרים לרכישה, השכרה, פיתוח ומכירת נכסים שקשה לנהל או להרשות לעצמם. תעודות סל, תעודות סל וקרנות השקעה בנדל"ן מאפשרות לך להשקיע בסל ניירות ערך הנדל"ן שניתן לסחור בהם על הם קלים יותר לטפל אם אתה משקיע פעיל

אם אתה מכיר חברות כמו Prosper או LendingClub שמחברות בין לווים למשקיעים אם אינך רוצה להלוות מסיבות אישיות

כגון חתונות או שיפוצים, אז תבין במה מדובר בנדל"ן מקוון. שלא כמו הלוואות משכנתא מסורתיות, הלוואות פורטפוליו, HELOC וקווי אשראי לא מובטחים, משקיעים יכולים להשוות בין אפשרויות הלוואת השקעות מקרקעין באינטרנט ולבחור אחת מהן. אינך צריך להשתמש בהלוואת FHA כדי לרכוש נכס להשקעה, אך תוכל להשתמש בו כדי לרכוש את מקום מגוריך העיקרי. אתה יכול להכניס את הכסף שלך לנכס ולהקצות אותו מחדש במזומן ללא שכר דירה, או שאתה יכול לשלם מקדמה גדולה יותר ולבחון אחת מהאפשרויות האלה.

קבוצת השקעות נדל"ן טיפוסית

היא חברה הרוכשת ובונה סדרת בלוקים או בתים משותפים ומאפשרת למשקיעים לרכוש אותם ישירות מהחברה או להצטרף לקבוצה. אם אתה רוצה להמיר בית משותף, תוכל לרכוש בניין דירות, לשכור את היחידות, להפוך אותן לבתים משותפים ולמכור אותן, אומרת סוכנת הנדל"ן והמשקיעה, דנה בול. הלוואה היא השקעה פסיבית, ואתה משקיע ב- REIT כשאתה קונה מניות בקבוצת השקעות שאתה מצטרף אליהן, משאיל כסף ליזם נדל"ן ומרוויח כסף על תשלומי ריבית.

עם כל כך הרבה דונמים זמינים יש הרבה תנועה בענף הנדל"ן ביוסטון

מה שהופך אותו למקום אידיאלי למשקיעים למצוא נכסים ישנים וחדשים בשוק. DiversyFunds היא פלטפורמת השקעה חלופית ללא דמי ניהול וללא התחייבויות המסייעת למשתמשים להשיג חופש פיננסי על ידי יצירת קרנות השקעה לנכסי שוק פרטי כגון נדל"ן המיועד למשקיעים רגילים. ללא קשר לסוג ההשקעה בנכס שאתה רוצה לבצע, תמצא נכסי השקעה רבים המציעים למשקיעים הזדמנות חזקה לייצר הכנסה חודשית פסיבית.

הבנה ברורה של שוק הנדל"ן ביוסטון

במה אתה רוצה להשקיע וסיכויי נכסים פוטנציאליים חשובה למשקיעים מכל מיני נסיונות. רישום המקומות הטובים ביותר להשקעות נדל"ן בעיר הוא צעד חכם, אך אי אפשר לומר מה הופך את יוסטון למקום הנכון לרכוש נכס הכנסה מלכתחילה. משקיעי נדל"ן יכולים לראות תשואות גדולות על הנדל"ן בשוק של היום, ומשקיעים מנוסים יכולים לחשב את התשואה המשוערת שלהם (ROI) כאשר הם קונים נכס.