עבודה מהבית

עבור מעסיקים, עבודה מהבית יכולה להגדיל את התפוקה, להפחית את המחזור ולהפחית עלויות ארגוניות. עובדים נהנים מיתרונות הגמישות והעדר נסיעות נוסעים. העובדים לא רק מרוויחים מעבודה בבית, אלא גם חברות מרוויחות מעובדים מרוחקים. להלן כמה מלכודות נפוצות עבור נוסעים ראשונים למרחקים ראשונים, הטבות מופחתות ומה שאתה יכול לעשות כדי לעזור לעובדים לעבור מהבית לעבודה.

המגיפה הייתה זרז לעבודה מרחוק עבור מיליוני עובדים רבים ברחבי העולם

אך היא רחוקה מהסיבה היחידה לעבוד מהבית. עסקים צריכים להכיר בכך שהגדרות מרוחקות פועלות טוב יותר מאשר לאפשר לעובדים להישאר במשרד כשבניינים נפתחים מחדש. על ידי שכירת אנשים שיכולים לעבוד בבית או בקהילות שבהן הם מרגישים הכי בנוח, עסקים יכולים לקדם גיוון, קהילה ומשפחה.

בעולם אידיאלי לעובדים מרוחקים לא יהיה משרד משלהם אלא שני מחשבים

אחד לעבודה ואחד לשימוש אישי. דרך אחת קדימה היא הקצאת משבצות זמן בימים ספציפיים מחוץ למשרד בהם עובדים עובדים לשמירה על פרודוקטיביות ושיתוף פעולה במקום העבודה, בעוד שניתן להמשיך את העבודה מהבית מחוץ לשעות אלה. פתרון נוסף לעתיד הוא מודל היברידי מובנה המכיר בכך שעבודה מהבית אינה פועלת לטווח הארוך עבור רוב העבודות ומספקת גמישות לעובדים.

על פי Global Workplace Analytics

החברה הטיפוסית חוסכת 11,000 דולר בשנה אם עובדים עובדים חלקית לפחות מהבית. בעוד שחלק מהאנשים נשבעים בשבוע של 40 שעות במשרד, התמיכה הולכת וגדלה למחנה עובדים שני שמוצא שהם עובדים בצורה פרודוקטיבית יותר מהבית. אפשרות נוספת היא לשקול מתקן היברידי שבו אתה עובד כמה ימים בשבוע מהבית וחוזר הביתה בשאר ימות השבוע אם החברה שלך מאפשרת לך לעשות זאת.

קלייבורן גריפין

משווק דיגיטלי שמצא שעבודה מרחוק מתאימה לו, מקווה שככל שיותר חברות יתחילו להכיר ביתרונות העובד המרוחק, המעסיקים יתחילו להכיר בהטבות ויציעו לעובדיהם יותר זמן לעבודה. מהבית. אם עבודה מהבית נשמעת לך מתאימה, הצטרף עוד היום ל- Monster וקבל תובנות מעשיות והתראות עבודה אישיות מחברות ששוכרות עובדים מרוחקים באמצעות דואר אלקטרוני בתיבת הדואר הנכנס שלך. כמעט מחצית מהעובדים שנבדקו סבורים כי הקריירה של נשים תוגבר אם העבודה הביתית והטיפול בילדים היו פחות מפריע.

קבע כללי יסוד לאנשים אחרים בבית שלך שמשתפים את החלל שלך בזמן שאתה עובד

אם יש לך ילדים שחוזרים הביתה בזמן שאתה עובד בזמן שאתה בבית הספר, הם זקוקים לכללים ברורים לגבי מה הם יכולים ומה לא יכולים לעשות בכל עת. יש אנשים שעובדים 100 אחוז מהזמן, אז חפשו הזדמנויות למידה ללמד ממטה החברה או מהמשרד הקרוב אליכם.

ככל שאמריקאים רבים מתרגלים לעבוד מהבית במהלך המגיפה

מעסיקים ועסקים מתחילים לומר לעובדיהם שהגיע הזמן לחזור למשרד. על מנת לברר מה צריך לקרות על מנת לשלב עובדים מחדש במשרד, התברר ממחקר שלי כי עבודה אוטונומית מהבית היא רצויה ובת קיימא. כאשר לעובדים יש הרבה אפשרויות לעזוב עבודה שמגבילה את זמנם, הם נוטים לשמור על השפע לעבודה בבית.

עבודה במשרה מלאה

חלקית וזמנית מהבית מכסה מגוון רחב של הזדמנויות, לרבות עבודות פיתוח וניהול עסקי הדורשות תואר שני במנהל עסקים ושנות ניסיון וכן משרות חלקיות בשירות לקוחות וירטואלי ו משרות ייצוגיות. מוקדם יותר השנה הציגה גוגל, חברת האם שלה, אלפבית, תוכנית חזרה למשרד לא שוויונית ליותר מ -130 אלף עובדיה, כאשר רוב העובדים חוזרים לעבודה שלושה ימים בשבוע ואחרים רשאים להמשיך מהבית. ל- Xerox יש משרות פנויות בבית ומציעה לוחות זמנים גמישים עבור רבים מעובדיה המקומיים.

שבסיסה בראונד רוק

טקסס, Dell מציעה עבודה מהבית ומקומות עבודה גמישים, כולל עבודה במשרד ובפנאי. לא לכולם יש משרד משלו, ולא לכולם יש שני מחשבים – אחד לעבודה ואחד לשימוש אישי – וזה לא תמיד ריאלי. אין זה נדיר שסוגי עסקים פונים להזדמנויות תעסוקה עצמאיות בסביבה הביתית, ועסקים קטנים מעסיקים אחרים במידה מסוימת.

חוק הפחתת המס והתעסוקה משנת 2017 כבר לא מאפשר לך לנכות עלויות עבודה שאינן ניתנות להחזר אם אתה שכיר

כולל ניכויים במשרד הביתי. אם אתה מועסק בחברה או בארגון התומך בעבודתך מהבית, בקש את הציוד הדרוש לך ותוכל לעבוד מהבית יום או יומיים לפני שתבין שאתה צריך משהו חדש.