עושים כסף מיוטיוב

תוכניות השותפים של YouTube נותנות ליוצרי תוכן גישה לכלים מיוחדים כגון היכולת לייצר רווחים מהסרטונים שלהם באמצעות Google Adsense. יוצרי מדיה חברתית שהם חלק מתוכנית השותפים של YouTube יכולים להרוויח כסף מהסרטונים שלהם כאשר Google מציגה מודעות. כאמן מוזיקה, אתה יכול גם להרוויח כסף מיוטיוב על ידי הצטרפות לפלטפורמות "תוכנית שותפים" ועל ידי שימוש במודעות ליצירת הכנסות מסרטוני מוסיקה שנוצרו.

לא משנה אם אתה מנהל חברת מסחר אלקטרוני

אבל אם אתה רוצה ללמוד איך להרוויח כסף מיוטיוב, זה רעיון מצוין לקדם את המוצרים שלך בערוץ שלך. בדרך זו תוכל לקדם קישורי שותפים בערוץ או בבלוג YouTube שלך, להטמיע את הסרטונים שלך בפוסטים בבלוג כדי לקבל צפיות נוספות ולעזור לשפר את דירוג מנועי החיפוש שלך. אם הערוץ שלך זכה למתיחה, תוכל להפוך למשפיען ולהרוויח כסף באמצעות תוכן ממומן ביוטיוב.

כמה כסף יכול יוטיובר להרוויח מסרטון תלוי במגוון גורמים

כגון כמה צפיות הוא צובר וכמה מודעות גוגל מופיעות בסרטונים שלו. כמה כסף מרוויח סרטון YouTube אחד עם 100,000 צפיות כאשר גוגל מציבה פרסומת תלוי בתוכן הסרטון ובמה שהקהל רואה. אתה יכול לקבל עד $ 55 ממפרסמים, שהם ההכנסה המשוערת שיוצר ממוצע ביוטיוב יכול לצפות ממודעה על סרטון חדש בערוץ שלו אם כל מי שצופה במודעה נמצא בסרטון. עבור סרטון עם יותר מ -1,500 צפיות, מפרסם משלם בממוצע 7.60 עלות לאלף הופעות ($ 5.5 x $ 7.60 שווה $ 41.8 לכל 1000 צפיות).

ל- YouTube יש כללי מונטיזציה להכנסות המבוססות על מודעות-ובעוד שרוב ההכנסות מחברות פרמיה-עמלות עוברות ליוצר, חלוקת ההכנסה הכוללת מבוססת על מספר חברי הפרימיום הצופים בתוכן שלך.

אם אתה רוצה להרוויח כסף מיוטיוב וליצור סרטונים כיוצרי תוכן

הצטרפות לתוכנית השותפים של YouTube והקמת מונטיזציה היא שלב קריטי. לפני שתפתח ערוץ YouTube, עליך להצטרף לתוכנית השותפים כדי לגשת לתכונות מיוחדות של מונטיזציה כגון היכולת להפעיל מודעות, לצפות בסחורות ועוד. כדי להגיש מועמדות לתוכנית, עליך שיהיו לך 1,000 מנויים כדי לייצר רווח מהערוץ שלך ולהרוויח ממודעות.

תוכנית השותפים של YouTube מספקת ליוצרים את הכלים והתוכניות לשיפור כישוריהם

להרחיב את הקהל שלהם ולייצר רווחים מסרטוני הווידאו שלהם. אתה לא צריך להיות שותף כדי להרוויח כסף ב- YouTube, אבל מספיק להקים חשבון Adsense ולצבור צפיות כדי לכוון את התהליך כדי להתמודד ולהיות שותף הופך את זה להרבה יותר קל.

כיוצר YouTube

אתה יכול להשתמש ב Patreon כדי לרתום את הכוח של הקהל שלך להרוויח יותר כסף מסרטוני YouTube שלך. לאחר שתיצור ערוץ YouTube ותעלה את תוכן הווידאו שלך עליך לפתוח חשבון Google AdWords ולקשר אותו לקמפיין הווידאו שלך. הפונקציונליות של ערוץ YouTube תלווה אותך בתהליך קישור הערוץ שלך לחשבון AdSense שלך, כך שתוכל לייצר רווחים מהסרטונים שלך.

שיטת מונטיזציה זו מופעלת על ידי תוכנית השותפים של YouTubes

ויש הרבה יוצרים שמשתמשים בה לקידום המותגים והערוצים שלהם. עבודה כשלוחה של מותגים שונים יכולה להביא לך כסף בפחות מקמפיין שותפים ביוטיוב, מכיוון שבכל פעם שחברה מבצעת מכירה באמצעות קישור, תוכל לפרסם אחד מהסרטונים שלך. ניתן ליצור ערוצי YouTube פעילים ומשעשעים בחינם באמצעות חשבון Google + ולבנות בסיס מנויים, בעוד שחברות אחרות המשתמשות ב- YouTube מקבלים תשלום עבור קידום המוצרים שלהן.

סחורה בשם מותג

היא ענף ענק ואתה יכול להכיר את זה על ידי מכירת הסחורה שלך לתומכים נאמנים של הערוץ שלך שמוציאים את כספם לתמיכה ביוצר YouTube האהוב עליהם. Unbox Therapy מתמחה בסקירות מוצרים והם משתמשים בקישורי שותפים בתיאורי הווידאו שלהם כדי להרוויח כסף עם קהלי YouTube. שותפים ופרסום הם מקור הכנסה מושלם לאישיות YouTube Marques Brownlee. ערוץ היוטיוב שלו מראה כיצד מקדמים קישורים שותפים (צילום מסך) וכיצד הערוצים שלו משלמים למפרסמים על דירוגים (בתנאי שזה דירוג חיובי) כדי לקדם את המוצרים שלהם לצופים שלהם.

עבור ריאן היגה המסור, יוצר ואישיות יוטיפ-אמריקאי שיש לו יותר מ -2.1 מיליון מנויים בערוץ היוטיוב שלו, אוהדים אוהבים לקנות חולצות וסווטשירטים ממותגים, וזה מה שמרוויח לו את הרווחים הקשים. כסף מהערוץ שלו.

כשאתה הולך צעד אחד קדימה ויוצר ומוכר מוצרים ייחודיים משלך לניהול העסק שלך בערוץ היוטיוב שלך, Luxy Hair מוכרת תוספות שיער וסרטונים והדרכות הקשורות לשיער.

ניתן להרוויח כסף מיוטיוב למשהו פשוט כמו העלאת תוכן נהדר שמייצר מיליוני צפיות וחלק מהכנסות הפרסום

אם אתה אמן וידאו מושבע ומוכן לעשות מאמץ נוסף, תוכל להרוויח כסף ב- YouTube. הדרך היחידה להרוויח באמת כסף מיוטיוב היא יצירת סרטונים ושימוש חוזר בתכנים של אחרים.